ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V závěru měsíce května se družstvo starších žáků ve složení Adélka Hermanová, Lucka Dušková, Vojta Polák a Venda Lokvenc zúčastnili krajského kola dopravní soutěže.

Zahájení soutěže a větší část disciplín se uskutečnila v Náchodě na dopravním hřišti – jízda zručnosti, testy z pravidel silničního provozu, jízda podle dopravních značek, poskytování první pomoci. V odpoledních hodinách jsme se přesunuli do Sněžného v Orlických horách. Všichni se ubytovali v chatkách a na děti čekal zajímavý program. Druhý den proběhla závěrečná část soutěže – mapy, bezpečnost silničního provozu a slavnostní vyhodnocení. Naši žáci se velmi snažili, podali výborné výkony, ukázali, že jsou správný tým. Podporovali se a pomáhali si. Umístili jsme se na pěkném pátém místě. Všichni si zaslouží velkou pochvalu za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Ivana Pešťáková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol