ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V týdnu 15.-19.5.2017 proběhne na naší škole projekt EDISON, který má za cíl spojovat lidi odlišných kultur a národností, aby se seznámili se zvyky, tradicemi a situací v jiných zemích a stali se tak generací, která prolomí prohlubující se mezikulturní bariéru.

Díky multikulturní atmosféře, vyvolané zahraničními stážisty, také oživuje výuku a zvyšuje zájem o studium cizích jazyků mezi žáky. Primárním jazykem je angličtina. Přijede k nám 8 vysokoškolských studentů z různých zemí světa (Čína, Bahrajn, Gruzie, Indie, Mexiko, Ukrajina, USA a Singapur). 

Seznamte se s nimi

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol