Semináře nemusí být pouze pro dospělé, o tom se přesvědčila 7. třída při návštěvě Hradce Králové.

Poutavě vedená hodina zkušenou lektorkou Mgr. Fejfarovou rychle utekla a žáci si odnášeli další zkušenosti, jak využít své znalosti angličtiny a zároveň je i prohlubovat pomocí zjednodušené četby. Seminářem nás provázel příběh Frankensteina, k jehož přečtení se určitě řada dětí vrátí a snad i využijí ostatních knížek v naší anglické knihovně.  Pobyt jsme si zpestřili zdoláním dominanty Hradce Králové Bílé věže, která nabízí jedinečný pohled na své okolí.
Tímto děkuji za zprostředkování této akce paní Šubrtové z Oxford Bookshopu v Hradci Králové a za sponzorský dar.

tř. uč. Ida Šturmová

Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.