ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Semináře nemusí být pouze pro dospělé, o tom se přesvědčila 7. třída při návštěvě Hradce Králové. 

Poutavě vedená hodina zkušenou lektorkou Mgr. Fejfarovou rychle utekla a žáci si odnášeli další zkušenosti, jak využít své znalosti angličtiny a zároveň je i prohlubovat pomocí zjednodušené četby. Seminářem nás provázel příběh Frankensteina, k jehož přečtení se určitě řada dětí vrátí a snad i využijí ostatních knížek v naší anglické knihovně.  Pobyt jsme si zpestřili zdoláním dominanty Hradce Králové Bílé věže, která nabízí jedinečný pohled na své okolí.
Tímto děkuji za zprostředkování této akce paní Šubrtové z Oxford Bookshopu v Hradci Králové a za sponzorský dar.

tř. uč. Ida Šturmová

 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol