ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Sobota 8. dubna začala pro naši družinku netradičně. Místo abychom doma dlouho vyspávali, sešli jsme se ráno před sportovní halou ZŠ Strž, kde se konal  volejbalový turnaj pořádaný VK Tamborem.

Po prezentaci všech přihlášených, mohly začít zápasy jednotlivých skupin. Naše škola měla zastoupení ve skupině žlutého mini volejbalu, kterou reprezentoval Kubík Votoček, Barča Jarkovská, Klárka Benešová, Lucinka Gabrielová a Davídek Valtera a oranžového mini volejbalu reprezentovanou Anetkou Hýbnerovou, Járou Kličkou, Kačkou Škopovou a Adélkou Sziemeisterovou. I když se naše týmy neumístily na stupních vítězů, jejich výkony byly skvělé a to se někteří turnaje účastnili poprvé. 

Marcela Jarošová, Nikola Sacharuk

 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol