ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Žákyně 8. třídy navštívily v rámci praktických činností výstavu „Z pohádky do velkého světa", kterou připravilo Městské muzeum.

Během této prohlídky dívky poznávaly, jak se kdysi žilo na hradech, a srovnávaly tehdejší život se současností.  Tato interaktivní expozice skrývala etiketu slušného chování, setkávání, stolování a odívání. Naučily se nejen správně prostírat stoly, ale i vázat kravatové uzly.  Některé se převlékly do pohádkových kostýmů a zkusily přenést do dobového děje. Odpolední interaktivní výuka byla pro děvčata praktickým zpestřením teoretických znalostí z vyučovacích hodin a všechny si ji vysloveně užily. Děkujeme za dobrý nápad realizátorům této výstavy - Městskému muzeu a autorce koncepce MgA. Martině Minárikové, která nás na výstavu pozvala. 

Mgr. Edita Vaňková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol