ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Naši prvňáčci se v odpoledních hodinách při tradiční slavnostní akci v knihovně setkali s králem Abecedníkem,

skřítkem Slavoušem a také zlomyslným skřítkem Písmenkožroutem, který málem snědl všechna písmenka v knihách. Svými dovednostmi a znalostmi pomohly děti zachránit celé království. Doplnily chybějící písmenka do slov, uhodly hádanku, přednesly básničky a přečetly text. Za odměnu byli všichni panem králem pasováni na čtenáře a získali pěkné odměny.
Mnohokrát děkujeme zaměstnancům knihovny Slavoj za pečlivě připravenou akci. 

Mgr. H. Havlíčková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol