ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Již tradičně se na naší škole předávalo dětem jejich první vysvědčení v pyžamu.

Děti z obou prvních tříd se sešly v pozdním odpoledni, zahrály si hry, povečeřely skřítkovskou večeři a nachystaly se na večerní procházku s překvapením – malým ohňostrojem. Po návratu následovalo převlékání do pyžam a slavnostní předání prvního vysvědčení s „čepičkováním". Po pohádce na dobrou noc se uložily děti do svých pelíšků. 

třídní učitelky a vychovatelky 1. tříd

 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol