ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Předvánoční čas ubíhá pro děti velice pomalu, proto je třeba najít způsob, jak jej zaplnit a zároveň se naladit na tu správnou atmosféru.

Naše škola již tradičně nabízí nejmladším žákům předvánoční dílny, kterých i se i letos zúčastnilo 62 dětí. Paní vychovatelky i učitelky trochu vypomohly, aby pod šikovnýma rukama mohly na jednotlivých stanovištích vzniknout předvánoční výzdoby skleněných andílků, hvězdiček do oken, ale i svícnů na stůl a stromečků na dřevěných podstavcích, jež náramně vynikají na poličkách. Vlastnoručně vyrobené dárečky jsou o to hodnotnější, že byly vyrobeny s láskou, a tak jistě pod stromečkem potěší nejednoho rodiče.

Markéta Hošková, vedoucí vychovatelka

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol