ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Procvičit si fantazii, jemnou motoriku a prostorovou orientaci si dopřáli žáci 4. B během měsíce listopadu v hodinách pracovních činností. Ve skupinách ze stavebnice Merkur nejprve zkusili jednoduché 2D výrobky, postupně se jejich zkušenosti a šikovnost vylepšovaly natolik, že společně vytvořili letadlo, vozík, nákladní auto a jeřáb. Svými společně vyrobenými modely vyzdobili třídu a nejvíce všechny mrzelo rozebírání a uklizení jednotlivých dílků stavebnice zpět do krabic. Při hodinách pracovních činností se musíme věnovat dalším činnostem, ale k Merkuru se určitě brzo vrátíme. 

Mgr. Elena Lahučká

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol