ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Dne 22. června navštívily třídy 6. a 7. A místní hasičskou zbrojnici a tím zároveň ukončily celoroční program Hasík, do něhož byly zapojeny.

Zhlédli jsme si celý areál, od posilovny, kuchyňky a ložnic, přes technické místnosti, tělocvičnu, až po garáže. Kromě speciálních obleků proti chemikáliím a ledové vodě si žáci mohli prohlédnout i veškerá vozidla. Hasičské vozy byly prozkoumány velmi důkladně, jak zvenku, tak i zevnitř. Celoroční akce byla nejenom poučná, ale i zajímavá díky mnoha historkám, které nám hasiči vypravovali. Přesto doufáme, že veškeré nově nabyté vědomosti nebudeme nikdy muset uplatnit v praxi.
Děkujeme celému hasičskému sboru a zejména p. Novákovi.

třídní učitelky 6. a 7. A

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol