ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Náš výlet začal na nádraží ve Dvoře Králové nad Labem, kde jsme naložili batohy a kytary a  nastoupili do vlaku směr Malá Skála.

Jakmile jsme dorazili do cíle, jen jsme si uložili batohy a hned jsme se vydali na několikakilometrový okruh směrem k  Drábovně, přes  Frýdštejn a Panteon zase zpět do Penzionu NECO, kde na nás čekala výborná večeře. Ještě jsme si na chviličku zahráli vybíjenou "KDO S KOHO" a unaveni jsme se uložili do postele.
Druhý den nás čekalo sjíždění Jizery z Líšného na raftech až do Dolánek u Turnova, kde jsme si cestou užili spoustu legrace a samozřejmě i mokrých triček. Někteří odvážlivci se i statečně vykoupali. Nechyběla ani večerní  diskotéka, kde se všichni dosyta vyřádili tanečními kreacemi.
Poslední den jsme s pomocí instruktorů zdolávali skály v blízkém okolí. Všichni byli velmi odvážní a šikovní. Ti nejodvážnější dokonce slanili několikametrovou skálu.
Výlet uběhl jako voda , máme krásné zážitky a těšíme se zase na další překonávání překážek. 

Mgr. Šárka Ruprichová, Mgr. Nikola Prouzová 

 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol