ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

7. - 9. června jsme podnikli výlet na Českolipsko. Ráno v osm hodin nás vlak dovezl do Liberce a po přestoupení až do Zákup.

Zde nás čekala prohlídka zámku. S plnou polní jsme vyrazili směr ubytování ve Sloupu v Čechách. Překonat třináct kilometrů bylo pro některé nadlidským výkonem, pomohla nám zastávka v Modlivém dole a šťastně jsme nakonec došli až do chaty Permon. Po vybalení věcí jsme využili sportovišť na zahradě chaty a pořádně se zapotili. Druhý den nás čekal hrad ve Sloupu s poutavým povídáním pana průvodce a odpoledne exkurze ve sklárnách Ajeto, kde jsme se též naobědvali a vyřádili na atrakcích, které patřily ke sklárně. Během oběda si někteří žáci vyfoukli vlastní vázičku a mohli být po zásluze na sebe pyšní. Třetí den zakončila naše turistické putování cesta do Nového Boru na autobus a pak už nás čekal jen zasloužený odpočinek při návratu domů. Počasí nám přálo, legrace spousta, co víc si můžeme přát! Snad jen, aby příští akce byla stejně zdařilá. 

Mgr. Ida Šturmová, tř. uč.

 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol