ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V týdnu 2. - 8. 2. 2015 proběhne na naší škole projekt EDISON, který má za cíl spojovat lidi odlišných kultur a národností,

aby se seznámili se zvyky, tradicemi a situací v jiných zemích a stali se tak generací, která prolomí prohlubující se mezikulturní bariéru. Díky multikulturní atmosféře, vyvolané zahraničními stážisty, také oživuje výuku a zvyšuje zájem o studium cizích jazyků mezi žáky. Primárním jazykem bude angličtina. Přijede k nám 6 vysokoškolských studentů z různých zemí světa (Nigerie, Jordánsko, Taiwan, Ukrajina, Čína, Vietnam). Studenti budou v rámci výukových bloků navštěvovat všechny třídy naší školy.

Fotky z akcí ve FOTOGALERII

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol