ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Dne 31. 3. 2014 získala naše škola po splnění všech podmínek ocenění "Etická škola bronzového stupně". Toto ocenění je spíše prestižní, není spojeno s finanční odměnou,

ale díky němu má škola možnost dosáhnout lépe na granty v oblasti etického vzdělávání. Přestože jsme se v loňském kalendářním roce ještě žádným takovým oceněním pyšnit nemohli, podařilo se nám v letošním roce již na jeden grant z MŠMT dosáhnout. A protože je vždy možné postoupit o krůček výš, budeme se snažit splnit vytyčené mety a toto ocenění proměnit do budoucna z bronzového na stříbrné.  

Mgr. Stanislava Vojtíšková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol