ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

khkV letošním školním roce se nám opět podařilo získat grant z Královéhradeckého kraje, který nám dopomohl nejen k lepší vybavenosti pro výuku výchovy ke zdraví, ale i zpestření výuky výchovy k občanství.

Pro tělesné aktivity mohly být zakoupeny i méně tradiční balanční pomůcky, které žáci využívají při hrách podporujících spolupráci ve dvojici i ve skupinách. Jsou uplatněny při činnostech podporujících zdravotní tělesnou výchovu, dostávají se však do rukou dětem i při zpestření tělovýchovných kroužků. Výchova k občanství získala multilicenční certifikát pro PC - Drogy trochu jinak, který výuku nejen obohatí, ale žáky pro ně lákavou formou zejména nenásilně vzdělává.

Mgr. Stanislava Vojtíšková

bp 01

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol