ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Slíbili jsme a píšeme o tom jak probíhala druhá etapa našeho projektu nazvaná "bramborový" týden.

Moc jsme se na něj těšili a kromě brambor poctivě připravovali větvičky, jeřabiny a listy. V pondělí jsme vyráběli podzimní strom z půlek brambor a větviček, které jsme ozdobili listy a dalšími přírodninami. V úterý na nás čekala výroba zvířátek z brambor, naučili jsme se básničku o bramborách a zkusili ji napsat do sešitu. Ve středu a ve čtvrtek probíhala v obou třídách výroba tiskátek a chvíli z nás byli tiskaři. Vymýšleli jsme pojmenování a příběhy k postavičkám, které jsme natiskli. Na pátek jsme se těšili nejvíce. Navštívili jsme školní kuchyni, kde jsme uvařili brambory a s máslem a solí je hezky snědli. Dbali jsme i na pěkné stolování. Už se těšíme na další část, která bude zaměřena na naši bezpečnost při cestě do školy a zase zpět domů. Za týden se s vámi opět podělíme o své zážitky.

Žáci 2. A a 2. B, nebo Křemílkové a Vochomůrkové z Podharti

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol