ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Ve středu 19. 3. 2008 proběhl na naší škole Velikonoční jarmark. Děti již měsíc předem vyráběly dekorativní předměty, které byly poté prodávány.

Výtěžek z prodeje bude věnován na pomoc dětem v Africe. Během jarmarku učili žáci 8. třídy děti ze školek a z prvního stupně plést pomlázky, také jim umožnili vydovádět se v tělocvičné a předvést své umělecké nadání při kreslení na roli papíru či omalovávání vajíček. Celá akce byla financována z grantu T-mobile.

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol