ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Dne 30. 5. pořádali žáci 9. třídy ZŠ Podharť Den dětí pro své mladší spolužáky, který patřil mezi Malé granty od T-Mobile. Celý grant a vše okolo vymyslela Michaela Glaserová a Karla Heřmanská.

Program začínal v 8:00 a obsahoval celkem 9 stanovišť. Na prvním stanovišti žáci lovili ryby pod vedením Johany Brunové a Kristýny Zajícové. Na druhém házeli míčky na koš a kroužky na nos za dozoru Nikoly Kazdové a Markéty Horové. Třetí stanoviště připravili Luděk Munzar a Jakub Jaroš ,kde museli všichni poznat po hmatu věci schované v pytli. Čtvrté stanoviště bylo v duchu návrhářství. Žáci stavěli kostky pod velením Moniky Dubecké a Martiny Kučerové. Na pátém hráli kuželky, hlídal je Lukáš Černý starší a Vojtěch Bakeš. Na šestém cvičili paměť schováváním věcí s Terezou Novisedlákovou a osmačkou Barborou Konečnou. Na sedmém na děti čekala trať z lan, kterou musely projít s míčkem na lžíci. Dozor dělali Lukáš Černý junior a Jan Ruprich. Na osmém pomáhaly paní učitelky - paní Pluskalová a Šecová. Tam vyplňovali žáci papír ,do kterého zapisovali, jak dlouho se rozkládají různé věci. A na posledním devátém stanovišti skákali v pytli pod dohledem Karly Heřmanské a Michaely Glaserové.

Za sebe můžu říct, že z pohledu soutěžících by se mně to líbilo. Takže doufám, že se to stejně líbilo i dětem, pro které celá devátá třída nasadila všechnu svou fantazii.

Honza Ruprich - 9. třída

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol