ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

6. června 2008 vyšlo první číslo časopisu naší školy – Blik blesk Podharť. Nejdříve byly vybrány rubriky, které budou v čísle zastoupeny, pak proběhl sběr a zpracování vlastního obsahu výtisku.

Toto číslo je velmi tematicky rozrůzněné – historie školy, rozhovor s paní ředitelkou, statistika školy, tipy na výlety, ale i něco pro zábavu. Každý v něm tedy najde, co ho zajímá. Časopis připravili a zpracovali žáci páté třídy.

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol