ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Žáci druhých tříd v rámci celoměsíčního projektu absolvovali první část a sice "barevný týden".

Tak jak se mění listy na stromech, tak se měnily barvy v našich třídách. Každý den byl jiný. Každý den přišly žáci do školy v jiné barvě. Vystřídaly se červená, oranžová, žlutá, hnědá a týden jsme zakončili v barvě zelené. V českém jazyce jsme se naučili barevnou báseň o podzimu, každý den jsme vybarvovali lístečky, pozorovali a zaznamenávali si proměny v přírodě. Společně jsme nasbírali barevné lísty a vyrobili z nich podzimní postavičky. Příští týden bude "bramborový" a jak probíhal se opět dozvíte na našich stránkách.

žáci 2. A, 2. B a tř. uč.

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU, NextGenerationEU Logo Financováno EU, OPZ+ Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol