ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V průběhu prázdnin se nám podařilo uskutečnit proměnu počítačové učebny a navíc vybavit dvě třídy interaktivní tabulí.

Prostředky na realizaci obdržela škola na základě projektu Učitel 21. století, který nám umožnil získat evropské dotace z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost 1.4 – veřejnosti znám jako "EU peníze školám".

Počítačová učebna se může pochlubit novými počítačovými sestavami včetně monitorů v počtu 16 kusů. Nadcházející prázdniny pak plánujeme rozšířit tuto učebnu o 6 pracovních míst a vybavit prostor novým nábytkem.

Nově nainstalované interaktivní tabule typu ACTIVboard zlepšují podmínky ve výuce v kmenových třídách 5. a 9. ročníku. Celkový počet interaktivních tabulí ve škole jsme tak rozšířili na pět kusů.

Mgr. Radan Černý, zástupce ředitele

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol