ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V minulém týdnu jsme opět rozšířili naši anglickou knihovnu, kde se v současné době vyskytuje více než 100 knih. Dětem byla poskytnuta větší možnost výběru jak témat, která je zajímají, tak stupňů obtížnosti, kterých dosahují.  V hodinách anglického jazyka děti jednotlivé knížky prezentují a tím propojují své nabyté znalosti se skutečnou angličtinou zábavnou formou. Tato metoda se nám velice osvědčila a s kolegy se těšíme z dosažených výsledků našich studentů. 
Velkou zásluhu na této věci mají naši úžasní sponzoři, kteří nám díky svým finančním darům dali příležitost tento projekt dále rozvíjet. Tímto bychom chtěli velice poděkovat rodině Teichmanových za částku 5.000,-Kč, rodině Svobodových za částku 1.000,-Kč a rodině Žižkových za vložené knížky. Velice si toho vážíme a děkujeme!

Mgr. Lenka Paťavová, Mgr. Ida Šturmová, Mgr. Vojtěch Hulík  

      

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol