ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Mnohokrát děkujeme všem sponzorům plesu !!!

přispěli nám:        
manželé Vanclovi, Flégrovi, manželé Horáčkovi, Glazarovi, manželé Lašovi, Demlovi, p.Hanzlíčková, Kubíčkovi, manželé Rybovi, Špačkovi, p.Halbich, Kühnelovi, p.Brunová, Vojtěchovi, p.Sojková, Broumovi, manželé Weiglovi, Cyrankowští, p.Mádle, Krönerovi, p.Lokvencová, Pavlasovi, p.Špačková, Valáškovi, p.Vyšohlídová, Filipovi, manželé Pastvovi, Chocholovi, manželé Dušánkovi, Kolínští, manželé Hulíkovi, Sedlákovi, manželé Kalinovi, Lokvencovi, manželé Kubíčkovi, Dymešovi, p.Markéta Jarošová, Sziemeisterovi, "Dům zážitků"  Praha, pekárna Komárov, Uhelné sklady - p.ing. J.Vidasov, Tree of life Lázně Bělohrad, Kooperativa, masna Masopust-Vítězná, ARPA - p. Janeček, Keramická hlína RNDr. Svída, čokoláda Jordis, ZOO Dvůr Králové, Staré Hrady

děkujeme touto cestou manželů Vanclovým za významný sponzorský dar a manželům Paťavovým, kteří jej štědře na plese vydražili

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol