ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Mnohokrát děkujeme všem sponzorům plesu !!!

přispěli nám:        
manželé Vanclovi, Flégrovi, manželé Horáčkovi, Glazarovi, manželé Lašovi, Demlovi, p.Hanzlíčková, Kubíčkovi, manželé Rybovi, Špačkovi, p.Halbich, Kühnelovi, p.Brunová, Vojtěchovi, p.Sojková, Broumovi, manželé Weiglovi, Cyrankowští, p.Mádle, Krönerovi, p.Lokvencová, Pavlasovi, p.Špačková, Valáškovi, p.Vyšohlídová, Filipovi, manželé Pastvovi, Chocholovi, manželé Dušánkovi, Kolínští, manželé Hulíkovi, Sedlákovi, manželé Kalinovi, Lokvencovi, manželé Kubíčkovi, Dymešovi, p.Markéta Jarošová, Sziemeisterovi, "Dům zážitků"  Praha, pekárna Komárov, Uhelné sklady - p.ing. J.Vidasov, Tree of life Lázně Bělohrad, Kooperativa, masna Masopust-Vítězná, ARPA - p. Janeček, Keramická hlína RNDr. Svída, čokoláda Jordis, ZOO Dvůr Králové, Staré Hrady

děkujeme touto cestou manželů Vanclovým za významný sponzorský dar a manželům Paťavovým, kteří jej štědře na plese vydražili

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol