ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

   V závěru roku 2013 byl Ministerstvem školství, mládeže a kultury vyhodnocen dotační program Podpora implementace etické výuky v základních školách. Z celkového počtu 173 přijatých žádostí bylo podpořeno 31 škol. Naší základní škole se podařilo umístit na 6. místě a získala tímto pro rok 2014 finanční podporu ve výši 51 400,-Kč. 

Mgr. Stanislava Vojtíšková

celkové vyhodnocení

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol