ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Na stránkách královéhradeckého kraje v sekci přijímací řízení, najdete odkaz s názvem "Přehled oborů vzdělání středních a vyšších odborných škol v Královéhradeckém kraji pro přijímací řízení na školní rok 2013/2014".

Jedná se o brožuru, kterou si můžete stáhnout doma a pečlivě pročíst. Najdete v ní seznam všech škol a kódy jednotlivých oborů a termíny přijímacího řízení.

Mgr. Ivana Codrová, výchovná poradkyně

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol