ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Zveme Vás k zápisu do 1. třídy, který proběhne 14. února od 12:00 do 18:00 15. února od 12:00 do 15:00.

Je tomu právě rok, kdy byla naše ZŠ Podharť ve třech etapách kompletně přestavěna v moderní bezbariérovou budovu dle požadavků Evropské unie. A tak se naše okrajová škola pod lesem konečně dočkala tři roky po oslavě svého stého výročí založení takového zázemí, jaké si občané této malebné slunečné čtvrti ve Dvoře Králové skutečně zaslouží.

Dnes již můžeme nabídnout budoucím prvňáčkům celý komplex budovy včetně jídelny, tělocvičny a posilovny pod jednou střechou. Loňský rok jsme intenzivně zařizovali nové učebny a kabinety, podařila se nám konečně vybavit i zmíněná posilovna a vybudovat multimediální učebna s moderní instalací pro výuku fyziky a chemie. V červnu loňského roku jsme byli přijati Státním zdravotním ústavem v Praze do sítě zdravých škol. Využíváme prvků daltonské výuky, která učí děti samostatnému myšlení a v níž nemá škola konkurenci v širokém okolí. Co ještě můžeme nabídnout?

  • moderní metody výuky (daltonská, skupinová, tvořivá)
  • angličtinu od první třídy
  • individuální přístup k dětem talentovaným, individuální plány pro žáky s poruchami učení
  • pestrou nabídku volitelných předmětů a zájmových kroužků
  • sportovní cyklistické kurzy, lyžařské výcviky, akce s ekologickým zaměřením a ozdravné pobyty u moře
  • kompletně vybavenou multimediální a počítačovou učebnu
  • tělocvičnu a jídelnu v nově zrekonstruované, bezbariérové budově školy
  • dobrou dopravní obslužnost pro dojíždějící žáky

...a zejména přátelské ovzduší

Mgr. Edita Vaňková, ředitelka školy

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol