ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Milé zpěvačky - zpěváci, kteří jste někdy v minulosti (nezáleží na tom, v kterém roce) zpívali v Královédvorském sboru, vedeném p. uč. Pojarovou, Keilovou a Flídrovou, přijďte si opět společně zazpívat dne 7. 12. v 11 hodin do ZŠ Podharť.

Nacvičíme známé skladby a odpoledne zazpíváme účastníkům další akce, která bude ve škole probíhat. Počítejte s časem od 11 do 14 hod.

Srdečně zdraví a na setkání se těší Mgr. Jitka Pojarová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol