ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Vážení rodiče,
stávkovým výborem jsem byla informována o rozhodnutí většiny zaměstnanců připojit se k jednodenní stávce zaměstnanců škol a školských zařízení dne 27. 11. 2023. Na základě této skutečnosti Vám oznamuji uzavření základní školy, školní jídelny, školní družiny a klubu.

Z kapacitních důvodů jsme schopni zajistit dohled nad žáky 1. a 2. ročníku od 7:00 hod do 15:00 hod.  Provoz všech součástí školy bude obnoven v úterý 28.11. 2023.

Důvody stávky:

  • zabránit nekoncepčním zásahům do fungující vzdělávací soustavy;
  • zabránit škrtům v rozpočtu kapitoly školství na rok 2024;
  • nepřipustit, aby se platy ve školství v roce 2024 snížily.

Omlouváme se za případné komplikace.

Mgr. Edita Vaňková, ředitelka školy

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol