ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Vážení rodiče,

Vláda na svém jednání 23. prosince 2020 rozhodla o zpřísnění opatření souvisejících s přechodem na stupeň 5 systému hodnocení PES. S tím souvisí také fungování škol a školských zařízení, které rovněž přechází do stupně 5. Dle tohoto opatření bude výuka probíhat prezenčně pouze u žáků 1. a 2. ročníku. Ostatní žáci budou vzděláváni opět distančně přes Teams a formou samostudia dle upraveného rozvrhu k 2. 1. 2021.

Družina pro 1. a 2. ročníky bude otevřena ráno od 6:15 hod., odpoledne do 16:30, v pátek do 16:00 hod.

Prosíme Vás, abyste posílali do školy pouze děti, které nejeví známky jakéhokoli onemocnění. Všichni žáci budou mít u sebe sáček a 2 roušky, které je nutno používat po celou dobu přítomnosti ve škole.

Obědy si můžete objednat, dezinfekce bude zajištěna, žáci s distanční výukou si mohou oběd vyzvednout od 12:30 do 13:15 hod.

S. Vojtíšková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU, NextGenerationEU Logo Financováno EU, OPZ+ Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol