ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Na četné žádosti rodičů přecházíme od 3. září na změnu ve stravovacím systému naší školní jídelny.

  • Jídla se budou objednávat nebo odhlašovat prostřednictvím kiosku v budově školy nebo internetové aplikace (hesla k aplikaci budou k dostání od 29. srpna u vedoucí školní jídelny).
  • Placení jídel bude probíhat strháváním příslušné částky z kreditu žáka v okamžiku, kdy si strávník objedná jídlo (zaplacení obědů na následující měsíc neznamená, že byly obědy objednané). Kredit si žáci budou moct dobít zaplacením částky na jeden nebo více měsíců:
    • v pokladně školy (zpravidla poslední tři pracovní dny v měsíci),
    • pomocí bezhotovostního převodu (od 20. září).
  • Identifikace strávníka pro objednávání, odhlašování, vydávání jídla bude probíhat pomocí čipu (ten zároveň umožňuje majiteli vstup do budovy školy), který bude k dispozici k pronájmu od 29. srpna u vedoucí školní jídelny.

Bližší informace na školním webu www.zspodhart.cz nebo na nástěnce v prostorách školní jídelny od 27. srpna 2012.

Věříme, že nový systém rádi uvítáte.

Mgr. Radan Černý, zástupce řed.

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU, NextGenerationEU Logo Financováno EU, OPZ+ Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol