ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy


logo Bakaláři

Bakaláři manuál
(jak na to)


Logo Microsoft 365

Office 365

Objednávání obědů

Objednávky


Jídelníček

Informace

logo facebooku

Facebook

Anglická knihovna

(článek převzatý z Novin královédvorské radnice)

Zástupci královédvorských škol se již počtvrté sešli na studentském zastupitelstvu, které se uskutečnilo 7. ledna na městském úřadě. Ve skupinkách vymýšleli a malovali logo, které bude reprezentovat program rozvoje města v letech 2016–2022. Z devíti návrhů vybrali jeden, který je graficky zpracován.

Autorem je Ondřej Vaněk (Gymnázium Dvůr Králové nad Labem). Také se dohodli na mottu „Rozvoj města, naše budoucnost“, jež bude patřit již zmíněnému programu. Autorkami jsou Denisa Brokešová a Nikola Antošová (SŠIS Dvůr Králové nad Labem). 
Na příští schůzce budou rozhodovat, kam se umístí nové hřiště, nebo které se rozšíří za každoroční příspěvek na hřiště.

Petra Šotolová členka studentského zastupitelstva Dvůr Králové nad Labem

 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol