ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

 

V novém školním roce opět začal pracovat staronový Žákovský parlament. Někteří členové zůstali u své práce a samozřejmě začali pracovat noví za šesté ročníky.

V září po volbách členů se parlament sešel dvakrát. Na první schůzce jsme se vzájemně představili, seznámili jsme se s pravidly fungování ŽP, s právy a povinnostmi člena ŽP. Na druhé schůzce jsme přemýšleli, čím se v tomto školním roce chceme zabývat, jaké akce připravíme nebo pomůžeme s jejich organizací. Pro správné fungování parlamentu je třeba, aby na naše schůzky chodili všichni zvolení zástupci a podíleli se na přípravě akcí, které jsou kolikrát velmi organizačně náročné. V září jsme zahráli dvakrát písničku pro všechny oslavence srpnové a zářijové. Naše schůzky budou buď v úterý, nebo ve čtvrtek před vyučováním. 

 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol