ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

K výročí narození Jana Amose Komenského - ke Dni učitelů opět Žákovský parlament naplánoval den, kdy mohou učit žáci.

V pátek 28. 3. někteří žáci této možnosti využili a zkusili si roli učitele. Byla stanovená pravidla - dodržení rozvrhu a průběh vyučovací hodiny konzultovat s učitelem. V každé třídě byl plakát, na který se mohli žáci napsat jako učitelé k jednotlivým předmětům. Připravit si vyučovací hodinu není jednoduché a tak někdy bylo učitelů během vyučovací hodiny víc. Tak jen výběr…
V 5. A vlastivědu s interaktivní tabulí učily Áďa se Zuzkou a český jazyk Káťa s Kájou V 6.B proběhla výuka dějepisu s Eliškou. V 7. třídě se učila fyzika a český jazyk s Honzou a Matyasem. V 8. třídě byli skvělí učitelé matematiky Michaela a Natálie a anglického jazyka Filip a Jakub. A v 9. třídě výtvarnou výchovu učily Lucka, Denisa, Majda a Karolína.

Žákovský parlament

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol