ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

K výročí narození Jana Amose Komenského - ke Dni učitelů opět Žákovský parlament naplánoval den, kdy mohou učit žáci.

V pátek 28. 3. někteří žáci této možnosti využili a zkusili si roli učitele. Byla stanovená pravidla - dodržení rozvrhu a průběh vyučovací hodiny konzultovat s učitelem. V každé třídě byl plakát, na který se mohli žáci napsat jako učitelé k jednotlivým předmětům. Připravit si vyučovací hodinu není jednoduché a tak někdy bylo učitelů během vyučovací hodiny víc. Tak jen výběr…
V 5. A vlastivědu s interaktivní tabulí učily Áďa se Zuzkou a český jazyk Káťa s Kájou V 6.B proběhla výuka dějepisu s Eliškou. V 7. třídě se učila fyzika a český jazyk s Honzou a Matyasem. V 8. třídě byli skvělí učitelé matematiky Michaela a Natálie a anglického jazyka Filip a Jakub. A v 9. třídě výtvarnou výchovu učily Lucka, Denisa, Majda a Karolína.

Žákovský parlament

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol