Virtuální prohlídka školy

Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

16. listopadu proběhla tradiční soutěž v Hlušicích „Já už to znám, umím....“

Po dvouleté covidové pauze se sjelo k Novému Bydžovu 28 základních škol z širokého okolí, počet žáků se vyšplhal až na 500.

Naši školu zastupovalo 19 žáků devátých tříd. Soutěžili v několika kategoriích a byli úspěšní. Mohli si vyzkoušet poznávání koření, ryb, rostlin, bylinek, výměnu pneumatiky na čas, test z dopravní výchovy aj.

První místo jsme získali v kategorii Mladý myslivec - Oliver Paťava, Mladý zahradník - Elen Faltysová, třetí místo v kategorii Mladý krejčí - Kateřina Strnadová, páté místo v kategorii Mladý myslivec – Sabina Stejskalová.

Žáci si mohli prohlédnout dílny a prostory jedné z největších řemeslných škol v okolí.

I pro vyučující byl přichystaný program - prohlídka firmy OK zahrady a ukázka práce dálniční policie.

Dále jsme získali ocenění zřizovatele za dlouhodobou spolupráci.

Děkujeme za vzornou reprezentaci všem žákům naší školy.

J. Šecová, I. Codrová

Office 365 přihlášení