ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Od jarního sběru jste nasbírali 40 kilogramů víček od PET lahví a pro školu tak získali 160 Kč.

Společně se sběrem papíru jsme je předali do sběrny pana Žižky. Děkujeme všem žákům a jejich rodičům za sběr víček a samozřejmě pokračujeme ve sběru. V období květen - listopad 2015 za sběr víček jmenovitě děkujeme:
Tereze Šotolové, Adamovi Justovi, Lucii Kašparové, Lucii Piklové, Davidu Broumovi, Míše Karáskové, Dominiku Spejchalovi, Jakubu Zemkovi, Danielu Brdičkovi, Matěji Dubickému, Vendule Jarolímkové, Tomášovi Jarolímkovi, Pavlíně Jansové, Tereze Jansové, Richardu Kvášovskému, Denisi Královi, Tomáši Landovi, Robertu Žunovi a Šimonu Wagnerovi
Víčka noste dál do sborovny v 1. patře a sáček nezapomeňte označit jménem žáka a třídou. 

za žákovský parlament Marta Mokrá

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol