ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Od začátku školního roku se naše škola usilovně podílela na sběru plechovek a alobalu. Soutěž byla ukončena 14. dubna.

Nasbíraný materiál jsme po celý rok pilně třídili - především 6. B, 8. a 9. tř., abychom se mohli dne 23. 4. zúčastnit vyhodnocení 7. ročníku soutěže STŘÍBRNÁ ZEMĚKOULE. Po namáhavé a zdlouhavé práci sbírání alobalu a plechovek, jsme se umístili na krásném 2. místě s 35,300 kg sběru!
Za pečlivé sbírání alobalu a plechovek děkujeme všem žáků a také rodičům, kteří svým dětem určitě pomáhali.

Za organizaci akce I. Codrová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol