ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V neděli 28. 2.2016 jsme se v 10:00 hodin všichni sešli před školou Podharť. Přijel si pro nás autobus a mohli jsme vyrazit do Vítkovic v Krkonoších.

Ubytovali jsme na Braunově chatě a ihned jsme se na pokojích zabydleli. Celé odpoledne nás čekaly běžky, nejistota, pády, byla to velká legrace. Pěkně nám vyhládlo a večeře byla výborná. Další den opět lyžování. Někdo lyžovat neuměl, takže to pro něj byla novinka. V úterý jsme šli i na procházku, abychom trochu prozkoumali okolí. Když jsme se vrátili, čekala nás opět skvělá večeře. Pak následovaly hry, u kterých byla legrace. Následující den jsme stáli opět na lyžích a počáteční nejistota byla překonána. Večer jsme šli na dlouhou procházku, na Rezek. Tam nám pan učitel všem koupil zmrzlinový pohár. Moc děkujeme! Poté jsme se vrátili na chalupu a večer vyslechli přednášku. Byla zajímavá. Pak následovaly jako každý den hry a soutěže, u kterých jsme se báječně bavili a smáli. Pak jsme se museli jít ale pořádně vyspat, protože ve čtvrtek nás čekaly závody ve slalomu. Všichni říkali, že byly těžké, ale nakonec je zvládli a nikdo nevypadl. Večer jsme dostávali diplomy a odměny za závody. V pátek jsme si naposled zalyžovali. Dali si oběd, sbalili si věci a jeli domů. Nikomu se domů nechtělo. Všichni jsme si to moc užili a za vše, co jsme zažili, moc děkujeme. 

Za třídu sepsaly Anička Šedivá a Olesya Petrychko

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol