ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

První únorový den měl pro nás po ránu nachystané překvapení. Šli jsme do knihovny, kde jsme potkali nešťastného pana krále a jeho pomocníka skřítka,

kteří byli velmi smutní, protože jim z knížek zmizela písmenka. Zlý Písmenkožrout jim spoustu písmenek z knížek poobědval, posvačil a posnídal, takže knížky se nedaly číst. Poprosili nás tedy, abychom jim se zlým skřítkem pomohli. Abychom vrátili písmenka na místo, museli jsme uhodnout hádanku a ukázat, že umíme číst. Povedlo se, král byl moc rád a děti za odměnu pasoval na čtenáře. Každý odcházel s několika dárky a hlavně s průkazkou do knihovny, díky které si bude moci půjčovat spoustu krásných knížek!

Mgr. Lenka Buřvalová

 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol