ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

První únorový den měl pro nás po ránu nachystané překvapení. Šli jsme do knihovny, kde jsme potkali nešťastného pana krále a jeho pomocníka skřítka,

kteří byli velmi smutní, protože jim z knížek zmizela písmenka. Zlý Písmenkožrout jim spoustu písmenek z knížek poobědval, posvačil a posnídal, takže knížky se nedaly číst. Poprosili nás tedy, abychom jim se zlým skřítkem pomohli. Abychom vrátili písmenka na místo, museli jsme uhodnout hádanku a ukázat, že umíme číst. Povedlo se, král byl moc rád a děti za odměnu pasoval na čtenáře. Každý odcházel s několika dárky a hlavně s průkazkou do knihovny, díky které si bude moci půjčovat spoustu krásných knížek!

Mgr. Lenka Buřvalová

 

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol