ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Při četbě úvodního nadpisu bychom mohli podlehnout dojmu, že jsme se přesunuli na návštěvu za hranice naší země. To nebylo vůbec třeba. Návštěva se konala v naší stověžaté matičce a kromě slavného muzikálu jsme si užili i vánočná Staroměstské náměstí, plné překvapení a hudby. Zážitků mnoho, trdelník také chutnal, jen ty mezinárodní spoje nás potrápily. Do postýlek jsme se po dvouhodinovém čekání a dovádění v Pardubicích sice dostali až kolem půl jedenácté, ale v neděli 29.11. jsme se dostatečně dospali. Veliké poděkování patří zejména paní učitelce Křivánkové, která celou akci pro děti do detailu zorganizovala, ale i paní učitelce Havlíčkové a paní vychovatelce Hoškové, které se podílely na tom, abychom se nikam nezatoulali.

Mgr. S. Vojtíšková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol