ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Na jedné z dalších besed v knihovně Slavoj, se třeťáci vydali za šesti dětmi do malé švédské vesničky.

Během četby ukázek z knihy se dozvěděli, jaký krásný dárek dostala Lisa k narozeninám, jak se Ole bál vytrhnutí zubu a jak to s ním nakonec dopadlo.  Získali základní informace o Astrid Lindgrenové, autorce této půvabné knihy, a seznámili se s jejími dalšími díly. 

Mgr. Hana Havlíčková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol