ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V pátek 23. října se v 7. A učilo netradičně. V hodině dějepisu proběhlo zajímavé vyprávění s panem Langfelnerem na téma Vikingové.

Děti měly možnost dozvědět se i něco více o tématu, viděly názorné ukázky středověkých zbraní a nástrojů, měly možnost vyzkoušet a osahat si různé předměty. Žáci se tak alespoň na chvilku ocitli mezi Vikingy.
Panu Langfelnerovi moc děkujeme za zpestření výuky a těšíme se na další návštěvu. 

 žáci 7. A

 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol