ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Žáci druhých tříd ze ZŠ Podharť navštívili dne 18. 9. 2012 městskou knihovnu Slavoj u příležitosti slavnostního KLÍČOVÁNÍ.

Děti přivítala princezna, kterou zanedlouho unesl před očima dětí zlý zloduch Nečterád. Pomocí kouzelných tří vět, které děti složily a zároveň přečetly, vysvobodily princeznu z říše Nečteráda. Osvobozená princezna dětem poděkovala a odměnila je kouzelným klíčem k otvírání všech knih. Na závěr děti přesvědčily Nečteráda, aby konečně začal chodit do školy a naučil se číst. Příjemně prožité dopoledne v knihovně se dětem velmi líbilo. Všichni se už těšíme na další listopadové setkání.

Mgr. Miroslava Kubicová, Mgr. Danuše Šrámková

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU, NextGenerationEU Logo Financováno EU, OPZ+ Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol