ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Za pilnou celoroční práci nás paní učitelky odměnily zajímavým výletem. Naše první zastávka byla v Poděbradech.

Zde jsme si prohlédli park, procvičili si učivo prvouky na květinových hodinách, ochutnali vodu z léčivého pramene a osvěžili se kopečkem výborné zmrzliny. Návštěvu lázeňského města jsme ukončili plavbou na parníku. Při té nás zaujala především práce zdymadla a velké množství kačen a jejich mláďátek. Dále jsme cestovali do řemeslné vesničky Ostrá, kde jsme si za směněné groše vyzkoušeli práci dráteníka nebo hrnčíře. Podle vlastního výběru jsme si vyrobili svíčky, prstýnky, náušnice, bylinková mýdla, loutky a v neposlední řadě i provazy. Někteří z nás rýžovali zlato, jiní dali přednost lukostřelbě. Zbylé groše jsme promlsali v místní „Hodovně“. Nejčastější ochutnávkou byly křupavé palačinky s marmeládou. Celý den jsme si báječně užili a už teď se těšíme do druhé třídy na další lákavé výlety. 

Milena Procházková a Mirka Kubicová

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol