ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Že dokáží dnešní náctiletí v pohodě ujít za 3 dny 50 km, je až k nevíře. Ani samotní žáci 7. A nevěřili tomu, čeho jsou po sportovní stránce schopní.

Náš výlet ve dnech 2. až 4. června s ubytováním na bezvadné boudě Na lučinách byl opravdu turistickým výkonem a celé východní Krkonoše byly naše. Za slunečného počasí jsme navštívili všechny známé horské cíle, jakými jsou třeba Luční bouda, Obří bouda, Výrovka, bouda Na rozcestí, Černá bouda, Černá hora, Vendlovky, horská městečka Pec pod Sněžkou, Jánské Lázně a samozřejmě naše nejvyšší hora Sněžka.
Všechny 3 dny panovala klidná a pohodová nálada a všichni jsme se opravdu užili. Takže se těšíme na příští mimoškolní setkání a další turistické výzvy. 

tř. uč. Elena Lahučká

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol