ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Páteční téměř letní slunné počasí vylákalo tlupu malých dětí ze družinky - 2. B do přírody. Kolektiv malých žáčků, který společně tráví dobu po vyučování, tak využil příležitosti k lepšímu vzájemnému poznání s novými žáky i v prostředí mimo školu.

Cílem odpoledního výletu byla dvorská loděnice, kde se po roce děti setkaly se členy kanoistického oddílu. Byly velmi nedočkavé a jen co dorazily na loděnici, odložily batůžky a všichni chtěli jet na lodi první. Ale všechno má svá pravidla, a tak i na lodích může jet jen určitý počet pasažérů. Kanoisté nejprve dětem ukázali, jak se loď může stát na vodě nezvladatelnou při nedodržování pravidel pro sjíždění řeky, proč je důležité mít záchrannou vestu, jak je důležitá role kormidelníka a neméně důležitá role háčka. Následovalo několik jízd na lodích po Labi, ale největším zážitkem se stala jízda až na okraj splavu. Závěrečné opékání buřtíků a pěnových bonbónů se stalo sladkou tečkou společně stráveného odpoledne.

Bc. Martina Kuchařová, vychovatelka

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol