ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Přijeli jsme v neděli 22. 2. do Vítkovic na Braunovu chatu. Jako dozor s námi jeli paní učitelka Codrová, Novas, Péca, Víťa a na den přijela naše zdravotnice Jaruna. Vytáhli jsme svoje věci a nastěhovali jsme se do chaty. Ten den jsme uskutečnili soutěž nejlepších řízků! Každý večer jsme měli přednášku na jiné téma (třeba o celotýdenním chování na chatě). Po večerech jsme hráli velmi vtipné hry na pobavení celé chaty. Kromě neděle a středy odpoledne, jsem trávili většinu času na sjezdovkách. Všichni jsme lyžovali. Bez výjimek! Dvakrát jsme byli na běžkách. Mysleli jsme, že to nebude nějak záživné, ale mýlili jsme se. Byla to ohromná legrace. Skoro každý den jsme chodili na procházku do okolí a ve středu jsme se dokonce pokusili o dobytí Rezku. Tam nás čekala velmi příjemná odměna. ZMRZLINOVÝ POHÁR! Poslední večer bylo vyhodnocení různých soutěží z celého týdne. Ten večer jsme hráli plno her až dlouho do večera. Poslední den jsme jeli naposledy lyžovat.
Celý týden byl opravdu super a každý z nás si to moc užil. Kdybychom mohli, zůstali bychom tam ještě o týden déle. Děkujeme učitelům, že to s námi vydrželi a doufáme, že si to užili tak jako my! 

Dominika Rezková a Kateřina Křenková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol