ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Tradiční masopustní veselí oživilo podharťskou čtvrť tentokrát o týden dříve, již 6. 2., neboť masopustní čas letos připadl na jarní prázdniny,

a tak není vyloučeno, že se někteří z nás zúčastní pro porovnání ještě dalšího průvodu na jiném místě republiky. Masopustní postavy doprovázel svou hrou nejen harmonikář, ale ulicí se rozléhaly také deváťáky rozezvučené bubny, proto nás nikdo nemohl přehlédnout ani přeslechnout. Pochod masek ozdobili svou přítomností i naši noví mezinárodní hosté - přátelé z projektu Edison. Mráz nám náladu nepokazil, jen vykouzlil na našich tvářích krásně červené zbarvení, přesto jsme se všichni s chutí vraceli do řízky provoněné školy, protože nám notně vyhládlo. 

Mgr. S. Vojtíšková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol