ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

V rámci hodin dějepisu 9. třídy se uskutečnila beseda o 2. světové válce, kterou si pro nás připravil pan Zeifart,

pro kterého je historie velkým koníčkem. Žáci 9. třídy prožili dvě zajímavé hodiny doplněné projekcí dobových materiálů na interaktivní tabuli.
Příští přednáška bude zaměřena na opevnění našeho pohraničí, ke kterému směřovaly dotazy žáků. Bylo to příjemné a poučné doplnění právě probíraného učiva dějepisu. Panu Zeifartovi moc děkujeme a těšíme se na další putování historií.

Mgr. Ivana Pešťáková, Mgr. Eva Pluskalová

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU, NextGenerationEU Logo Financováno EU, OPZ+ Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol