ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Žáci prvních tříd se v pondělí 20. října vypravili do České Skalice, kde se zúčastnili interaktivního programu

„Jak krtek ke kalhotkám přišel“. Děti si ve skupinách vyzkoušely, jak se dříve zpracovával len a co vše musel krteček s kamarády udělat, aby měl vytoužené kalhoty. Po poučném programu nás ještě čekala zajímavá prohlídka textilního muzea. Už nyní se těšíme na jarní návštěvu České Skalice u příležitosti návštěvy Barunčiny školy.

třídní učitelky 1. tř.

 

Aktuální počasí

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Podpora inkluzivního vzdělávání III Logo Národní plán obnovy Logo Financováno EU, NextGenerationEU Logo Financováno EU, OPZ+ Logo Královéhradeckého kraje Logo Rodiče vítáni Certifikát Škola podporující zdraví Certifikát Etická škola Logo Ovoce do škol