ZŠ Podharť, Dvůr Králové nad Labem

Se školou v Podharti snadněji do Evropy

Virtuální prohlídka školy

Škola pohledem dětí

Facebook

logo facebooku

Anglická knihovna

Sponzoři

  Vedení školy děkuje všem sponzorům za věcné i finanční dary.

Žáci třetí třídy se vypravili v rámci výuky českého jazyka a prvouky do České Skalice,

kde na ně čekal v MUZEU BOŽENY NĚMCOVÉ „krteček“ aneb pracovní dílny na téma – Jak krtek ke kalhotkám přišel. Děti prošly všemi stanovišti a vyzkoušely si, jak se zpracovává len a co vše musel krteček s kamarády udělat, aby měl vytoužené kalhotky. Dětem se vše povedlo a vyrobily si ubrousek, na který si natiskly různé motivy. V závěru programu všichni vyluštili tajenku a získali pohled a obrázky. Vydali jsme se ještě na prohlídku TEXTILNÍHO MUZEA, kde si děti prohlédly stroje, na kterých se tiskly látky. Byl to příjemný den, ve kterém děti získaly spoustu nových znalostí. Druhý den ve škole jsme si napsali společně slohovou práci, namalovali obrázky a na interaktivní tabuli jsme shlédli film – Jak krtek ke kalhotkám přišel.

Mgr. Ivana Pešťáková

Office 365


Office 365 přihlášení

Objednávání obědů

Projekty a granty

 

 

Logo OP VK

 

Logo EU peníze školám

 

Logo Rodiče vítáni

 

 

 

Certifikát Etická škola

 

Logo Ovoce do škol